הגדלת כמות סטאזרים
PDF הדפסה דואל

shimoniמשרד הבריאות מביע אמון בלניאדו מגדיל את כמות הסטאז'רים ב-50%

משרד הבריאות מביע אמון בצוותי ההוראה בלניאדו ומגדיל אצת כמות הסטאז'רים ב-50%. מדובר בתוספת של כח אדם איכותי שתסייע משמעותית לשיפור הטיפול הרפואי

המרכז הרפואי צאנז ע"ש לניאדו מסונף לפקולטה לרפואה בטכניון כבר כחמש שנים . בנוסף, רוב מוחלט של מחלקות לניאדו מוכרות להתמחות מלאה ע"י המועצה המדעית של ההסתדרות הרפואית.בנוסף לפעילות הפדגוגית בסקטור המתמחים, לניאדו עוסק גם בהכשרת סטאז'רים. בשבוע האחרון, התבשרה הנהלת לניאדו כי משרד הבריאות מכיר באיכויות ההוראה והפדגוגיה המתקיימות בלניאדו ומגדיל משמעותית את כמות הסטאז'רים ב-50%.

ההגדלה הזו נובעת מעבודה רציפה ואיכותית של רופאים בכירים ומנהלי מחלקות המדריכים את הסטאז'רים בנוסף לעבודה השוטפת בטיפול במאושפזים. פרופ' צבי שמעוני, המנהל הרפואי של לניאדו  אומר כי "מדובר בתוספת המעניקה לנו אחריות רבה מצד אחד והקלה בעומס העבודה מצד שני. אנחנו לוקחים על עצמנו אחריות כבדה בהכשרת דור העתיד של הרפואה בישראל ואין ספק שמדובר באחריות לא קלה  והקצאת זמן ומשאבים. בכל מקרה, הרווח של המטופלים הוא כפול ואני מברך את פרופ' רן טור-כספא, יו"ר פורום דקאני הפקולטות לרפואה על הגדלת מספר הסטאז'רים אצלנו בלניאדו.
.

לניאדו – חממה למרצים מצטיינים !