מרפאה לכף רגל סוכרתית
PDF הדפסה דואל

roman liberzonמרפאה לכף רגל סוכרתית נפתחת בלניאדו

ד"ר רומן ליברזון, אורטופד מומחה יעמוד בראש המרפאה החדשה שתטפל בבעיות של כף רגל סוכרתית
כף רגל סוכרתית הינה אחת מהבעיות הנפוצות ממנה סובלים חולי סוכרת. נתונים עדכניים מדברים על קטיעת כף רגל סוכרתית בכל 30 שניות ברחבי העולם. בארצות הברית לבדה עומד מספר הקטיעות על כ-80,000 מדי שנה. נתוני התחלואה בישראל מדברים על 6% מהאוכלוסייה הסובלים מסוכרת ומתוכם כ-6% סובלים מכף רגל סוכרתית (כ-20,000 איש במדינת ישראל כולה).

ד"ר ליברזון מסביר מדוע כף הרגל נפגעת במהלך מחלת הסוכרת " הסוכרת פוגעת באספקת דם ומטבוליזם, כתוצאה מכך נפגעת רקמה עצבית. הרקמה העצבית הרחוקה ביותר ממרכז הגוף היא הרקמה הנמצאת בכף הרגל ולכן היא נפגעת ראשונה". ד"ר ליברזון מציין כי  חולים רבים לא מודעים לפגיעה בכף הרגל היות והעצבים נפגעים והתחושה של האיזור נפגעת "פעמים רבות מגיעים לחדרי המיון חולים עם פצע במצב מתקדם מאד ואז הטיפול הופך למסובך יותר".
במרפאה ינתנו טיפולים תרופתיים שונים וכן טיפולי שטיפה ושאיבה של הפצע, הורדת נמק וסגירת שולי הפצע על מנת לזרז את החלמתו. ד"ר ליברזון טוען כי טיפול בכף הרגל במסגרת המרכז לסוכרת בלניאדו יאפשר מתן מענה הוליסטי לכלל התופעות מהם סובלים הסוכרתיים כגון: דיאטה מתאימה, איזון רמות הסוכר ע"י אנדוקרינולוג, יעוץ של זיהומולוג מומחה במידה והפצע בכף הרגל הזדהם ועוד. "אנחנו מעניקים טיפול מקיף תחת קורת גג אחת, ללא צורך בזמני המתנה ארוכים למומחים השונים".
לקביעת תור התקשרו לטלפון מס' 09-8609336
6

לניאדו – חממה למרצים מצטיינים !