ביקורת לשעת חירום
PDF הדפסה דואל

תושבי נתניה והשרון יכולים להיות רגועים:
ביקורת האגף לשעת חירום ופיקוד העורף בלניאדו עברה בהצלחה !
Emergency Audit

בקרת האגף לשעת חירום במשרד הבריאות ופיקוד העורף בבית החולים לניאדו עברה בהצלחה. בבקרה, שמתקיימת אחת לשנתיים, נבחנה מוכנות בית החולים למספר תרחישים.

האגף לשעת חירום במשרד הבריאות ונציגי פיקוד העורף קיימו בקרה על מוכנות לניאדו לתרחישי קיצון שונים. הבקרה, שמתקיימת אחת לשנתיים בוחנת מגוון רחב מאד של תחומים: החל בתחום תשתיות בית החולים כגון חשמל, מים, חמצן, מלאים של תרופות, מצב מיגון הבנינים, היכרות הצוות עם תרחישי האיום השונים והתרגולות המותאמות לכל תרחיש ועוד. הבקרה שהתקיימה בראשונה של גב' נעה חסדאי מהאגף לשע"ח עברה בהצלחה, תוך עמידה באתגר לא קל – שימור הרמה הגבוהה של המוכנות שהציג לניאדו בבקרה הקודמת. את נציגי האגף לשע"ח במשרד הבריאות ונציגי פיקוד העורף קיבלו מנכ"ל לניאדו חיים המרמן, המנהל הפרואי פרופ' צבי שמעוני והסגל הרפואי והמנהלי העוסק בתחומי שעת חירום בלניאדו.

במהלך הבקרה התקיימה פרידה ממנהל המטה לשע"ח בלניאדו ד"ר יואל פירסט שפורש לגמלאות. גב' לידיה לנקסנר, אחות אחראית שע"ח בלניאדו אמרה במהלך הבקרה כי "כל בקרה היא חגיגה עבורנו. אנחנו עובדים במהלך כל השנה על מנת להגיע ליום הזה בו אנו נבחנים ויכולים להציג בשמחה את העבודה השוטפת והסיזיפית שלנו. הצלחת הבקרה היא תנאי למוכנות לניאדו למצבי קיצון, כפי שחווינו בעבר כדוגמת אירועי מלון פארק ועוד. אני מודה לצוות לניאדו על העבודה המסורה לאורך כל השנה ולצוות הבקרים שעושים עבודת קודש"

 

לניאדו – חממה למרצים מצטיינים !