טקס סיום
PDF הדפסה דואל

יסיימו ללמוד וכבר עובדות במקצוע
טקס סיום המחזור השני של בוגרות תאר ראשון בסיעוד BSN  התקיים בלניאדו, מרבית הבוגרות בחרו להשתלב בתפקידי סיעוד שונים במרכז הרפואי בו קיבלו את הכשרתן המקצועית

mankal talkingטקס סיום חגיגי לבוגרות המחזור השני של מסלול סיעוד אקדמי בלניאדו התקיים השבוע. כשלושים בוגרות נרגשות הגיעו לטקס וקיבלו תעודת תואר ראשון (BSN) בסיעוד, בכך סיימו באופן רשמי את פרק ההכשרה המקצועית שלהן. לטקס המרגש הגיעו בכירי לניאדו ובראשם מנכ"ל לניאדו מר נדב חן, ד"ר אסתר שטראוס מנהלת בית הספר לסיעוד וגב' אסתר שיר מנהלת שירותי הסיעוד בלניאדו. כמו כן כיבדו את הטקס בנוכחותם  בכירי המרכז האקדמי רופין האחראים על תכנית הלימודים האקדמית והענקת התארים לתלמידות : פרופ' גליה צבר נשיאת המרכז, דיקן בית הספר למדעי החברה והקהילה פרופ' אייל גמליאל וד"ר דגנית שרון העומדת בראש המחלקה לסיעוד. הבוגרות הגיע מלוות בבני המשפחה שעמדו לצידן במהלך תקופת הלימודים התובענית והגישו עזרה רבה על מנת להגיע לקו הסיום בהצלחה. 


פרופ' גליה צבר נשיאת המרכז האקדמי רופין ציינה בטקס את אחוז ההצלחה הגבוה של תלמידות לניאדו במבחנים הממשלתיים והצהירה בגאווה "הפכתם לשם דבר במערכת הבריאות. אני מקבלת פניות רבות מגורמים במערכת המבקשים להבין את סוד ההצלחה שלכן. אני מאמינה כי שיתוף הפעולה הפורה בין רופין ללניאדו ימשיך גם בשנים הבאות". ד"ר אסתר שטראוס הציגה בפני הנוכחים את המאמצים הרבים הנדרשים כדי לעמוד בדרישות הלימודים השונות "הבוגרות שלנו לא מקבלות הנחות בכל מה שנוגע לידע מקצועי והתנסות מעשית. מצד שני אנחנו מגלים התחשבות רבה במשפחת התלמידה שלעיתים קרובות מתחתנת תוך כדי הלימודים, מגיעה למבחנים לאחר לילה ללא שינה בעקבות טיפול בתינוק ולעיתים נדירות יש לנו תלמידות שעסוקות ב... גידול נכדים".  מר נדב חן, מנכ"ל לניאדו בירך את הבוגרות ואמר כי "החמלה, האמפתיה, מאור הפנים והרגישות לזולת הם ערכי יסוד במקצוע הסיעוד. אנו בלניאדו מחנכים אחיות לערכים אלו מתוך אמונה כי המקצוע הינו שכולו שליחות". מנכ"ל לניאדו ציין בדבריו כי מרבית הבוגרות בחרו להשתלב בלניאדו בתפקידי סיעוד שונים – עובדה המעידה על האמון שמעניקות הבוגרות למוסד בו הוכשרו כנשות מקצוע.