קפסולה מסתורית
PDF הדפסה דואל

מאות אנשי עסקים בנתניה קיבלו השבוע קפסולה מסתורית

מאות קפסולות מסתוריות עליהם  נכתב "נולדת לעשות טוב" נשלחו השבוע לאנשי ונשות עסקים בנתניה – הזמנה חגיגית לאירוע גאלה למען בניית הפגייה החדשה בלניאדו
300אירוע הגאלה החגיגי למען בניית הפגייה החדשה בלניאדו יתקיים ב24/1/19 במתחם  האירוח VIP באצטדיון נתניה. מאות אנשי ונשות עסקים מנתניה והסביבה קיבלו השבוע קפסולה מיוחדת ובה הזמנה לאירוע שכותרתה "נולדת לעשות טוב",  יחד עם צמיד זיהוי רפואי ובו הודפס שמם האישי, בלניאדו מבטיחים הפתעות נוספות למשתתפים באירוע. אירוע זה יהיה ערב ייחודי ומרגש למאמצי גיוס הכספים למען בניית הפגייה החדשה, המשרתת את תשובי האיזור כולו. באירוע  ימכרו במכירה פומבית עשרות מנורות מעוצבות שאוירו ועוצבו על ידי אמנים, אישי ציבור ותלמידי תיכון כחלק מפרויקט "מאירים את ישראל". 

שבעים המנורות עוצבו לרגל מלאות שבעים שנה למדינת ישראל וימכרו במכירה פומבית על ידי אוצר האמנות  הישראלית (הגדול במדינה)  מר אפרים בידרמן.  את האירוע יכבדו בנוכחותם סגן שר הבריאות ח"כ הרב יעקב ליצמן, ראש העיר נתניה הגב' מרים פיירברג-איכר, מנכ"ל לניאדו מר נדב חן ובכירים נוספים. בנוסף, יכבד את הערב בנוכחותו מר נתן ברק, מפתח מערכות השליטה והבקרה של מערכת כיפת ברזל וחתן פרס ישראל. מר ברק ישא הרצאה קצרה באירוע.
 מר מאיר מרק, סמנכ"ל גיוס משאבים וקשרי חוץ בלניאדו מסר כי "האירוע הזה מלמד על האופי האכפתי והחם של תושבי האיזור הרואים בפגייה בלניאדו מחלקה מובילה בהצלת חיים ועשיית טוב ! אני נפעם מול הרצון הטוב של המוזמנים והמוזמנות לעשות טוב למען הקהילה כולה ובטוח כי המנורה המעוצבת שתרכש תפאר את החלל בו תמוקם".