רפואת ספורט
PDF הדפסה דואל

רפואת הספורט בלניאדו עולה לליגת העל
Sports Medicine

הסכם לשיתוף פעולה נחתם בין יחידת רפואת הספורט בלניאדו לקבוצת הכדורגל מכבי נתניה

נחתם הסכם לשיתוף פעולה , בין קבוצת מכבי נתניה ליחידת רפואת הספורט במחלקה האורטופדית בבית חולים לניאדו. בתחילת השנה נפתחה המחלקה האורטופדית החדשה בבית חולים בהנהלת ד"ר קלוד פיקאר, המחלקה משרתת  את תושבי נתניה ואזור השרון כולו ומציעה מגוון רחב של בדיקות, טיפולים והליכים ניתוחיים מורכבים בתנאים מלונאיים מפוארים ומרווחים. ביחידה לרפואת ספורט במחלקה,  בהנהלתו של ד"ר  עופר זקס  מתבצעים כיום טיפולים וניתוחים תוך שימוש בציוד המוביל בעולם ביותר ובשיטות מתקדמות בספורטאים רבים.
במסגרת שיתוף הפעולה בין מכבי נתניה ללניאדו, ילווה בית חולים מקצועית את הקבוצה ויעמוד לרשות השחקנים בזמינות גבוהה לבדיקות, טיפולים וניתוחים במידת הצורך תוך שיתוף פעולה מלא עם הצוות הרפואי של הקבוצה. מנכ"ל לניאדו  מר נדב חן ומנכ"ל הקבוצה מר ניב גולדשטיין  נפגשו עם ד"ר זקס והצוות הרפואי של הקבוצה וסיכמו  על עקרונות שיתוף הפעולה.

עם חתימתם על ההסכם בירכו שני המנכלי"ם את הצוותים ואמרו כי "אנו מאחלים בהצלחה לקבוצה ומקווים לשנה נטולת פציעות". מר נדב חן הוסיף כי "יכולות המחלקה האורטופדית קיבלו הכרה נוספת מקבוצה ברמה הגבוהה ביותר בישראל, אנו נמשיך להשקיע, להתקדם ולהתפתח למען כלל המטופלים".  ד"ר עופר זקס אמר כי " כאוהד הקבוצה במשך שנים רבות אעשה כל שביכולתי,  בתמיכה מלאה של בית החולים, לאפשר לקבוצה את הטיפול רפואי הטוב ביותר. בריאות והצלחה לכולם. יצאנו לדרך."