PDF הדפסה דואל

דיוור מרץ 2018

ד"ר אמיר וינטראוב מונה לסגן המנהל הרפואי בלניאדו
Dr Veintropד"ר אמיר וינטראוב, מנהל יחידת הIVF , מונה, בנוסף לתפקידו, לתפקיד סגן המנהל הרפואי בלניאדו. ד"ר וינטראוב הינו בוגר בי"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים, התמחות בילוד וגינקולוגיה בבי"ח שערי-צדק ותת התמחות בתחום הפוריות באוניברסיטת טורונטו בקנדה. ד"ר וינטראוב הינו בוגר קורס מנהלי מחלקות של ההסתדרות הרפואית  בישראל, חבר האגודה הישראלית והאירופאית לפוריות ומשתתף כסוקר מדעי במספר כתבי עת בינלאומיים וקיבל מספר פרסים על עבודות מחקר שביצע ועל הצטיינות בהוראה לסטודנטים לרפואה באוניברסיטה העברית. במסגרת תפקידו כסגן המנהל הרפואי ינהל ד"ר וינטראוב את תחום האיכות, הבטיחות והסיכונים. פרופ' צבי שמעוני, המנהל הרפואי בלניאדו, בירך את ד"ר וינטראוב עם כניסתו לתפקיד ואמר כי "נושאי האיכות והבטיחות הינם קריטיים בעבודה הקלינית, אין לי ספק שהידע המקצועי הרחב של ד"ר וינטראוב ונסיונו העשיר יאפשרו לו לבצע את תפקידו החדש בהצלחה רבה!". מר נדב חן, מנכ"ל לניאדו, הצטרף לברכות וציין כי "אנו ממשיכים לפתח ולקדם את לניאדו כגוף בעל סטנדרטים גבוהים בכל התחומים. נושאי האיכות והבטיחות הינם חלק חשוב מאד בעשייה הקלינית.  אני מאחל לד"ר וינטראוב הצלחה – הצלחתו היא הצלחת הארגון כולו". ד"ר וינטראוב מסר: "אני מודה להנהלת לניאדו על האמון שניתן בי, מדובר בתפקיד שטומן בחובו אחריות גדולה ובעלת משמעות חשובה למטופלים ולצוות. אין לי ספק שהנסיון והידע הארגוני שנצבר בלניאדו במהלך השנים מהווה בסיס איתן לעבודה הזו".

 

מר מאיר מרק מונה לתפקיד סמנכ"ל פיתוח משאבים וקשרי חוץ בלניאדו

MEIR MARK

מר מאיר מרק שסיים לפני מספר שבועות את תפקידו כמנכ"ל הדסה אינטרנשיונל ובעברו כיהן כסמנכ"ל מעייני הישועה וביקור חולים מונה  לתפקיד סמנכ"ל פיתוח משאבים וקשרי חוץ בלניאדו.
במסגרת תפקידו יעסוק מר מרק בניהול משרדי גיוס המשאבים ברחבי העולם: ארה"ב, קנדה, צרפת, אנגליה וכן בניהול גיוס המשאבים בישראל.
מר מרק מביא איתו לתפקיד נסיון של עשרות שנים בפיתוח עסקי וגיוס משאבים בארץ ובחו"ל, מול בעלי הון, קרנות בינלאומיות שונות ומשרדי ממשלה.
כחלק מתפקידו ישמש מר מרק גם כחבר הנהלת לניאדו.
עם כניסתו לתפקיד אמר מר מרק כי "אני מודה למנכ"ל לניאדו על האמון. מדובר באחריות כבדה, בודאי בעידן הנוכחי בלניאדו בו אנו נדרשים לגייס סכומים משמעותיים במסגרת הסכם ההבראה ומנגנון המצ'ינג עליו התחייבנו מול משרדי האוצר והבריאות. אני מאמין כי בעבודת צוות משותפת נצליח, בעזרת ה', להגיע להישגים הנדרשים למען פיתוחו ושגשוגו של המרכז הרפואי".
מר נדב חן, מנכ"ל לניאדו, בירך את הסמנכ"ל החדש וציין כי "מדובר בתפקיד בעל משמעות רבה בלניאדו. אני סמוך ובטוח כי הנסיון העשיר של מר מרק בתפקידיו השונים ומערכת הקשרים הענפה שלו עם בעלי הון בישראל ומחוצה לה ינוצלו למען הצלחת המרכז הרפואי – הצלחתו היא הצלחת הצלחתנו!"

 

 

מכתב תודה
מכתב תודה לצוות מחלקת קרדיולוגיה

cardialogyללכל צוות מחלקת קרדיולוגיה, בית חולים לניאדו
רציתי פשוט לומר לכם תודה ענקית על הכל על הטיפול המסור, על ההקשבה לחולה על הסבלנו האין סופית על מאור הפנים החם בצורה חיובית.
שתזכו תמיד להיות בשמחה ובכל אשר תעשו תשרור הברכה.
אשרינו שזכינו שיש כאן צוות שכזה ולא פשוט הדבר ורק צריך להודות על זה.
ברכה והצלחה בכל, ושה' ישמור עליכם מכל!
א.ר

 

 

הרצאה: הקשבה למטופל
 

פרחים על שירות מעל ומעבר
FLOWERS-MAY

באחד מימי החורף הסוערים שחווינו לאחרונה, הגיעו בני זוג מבוגרים,  עולים חדשים מחבר העמים, לביצוע בדיקה במכון הגסטרו. לאחר הבדיקה המורכבת שעבר הבעל, התענינה האחות יעל אלבז כיצד הם חוזרים הביתה במזג אוויר כ"כ סוער. התשובה שקיבלה יעל הפתיעה אותה...באוטובוסים.
יעל התענינה היכן הם גרים וחיפשה ברחבי בית החולים אדם שיהיה מוכן לקחת את הזוג המבוגר הביתה.  
לאחר חיפושים ארוכים, הצליחה יעל למצוא אדם שהסכים להסיע את בני הזוג הביתה היות והם מתגוררים באותה שכונה.   
יעל לא הסתפקה בסידור הסעה הביתה לזוג, בזמן שהזוג המתין לטרמפ, היא הביאה לזוג ארוחה חמה.
על מסירות ושירות מעל ומעבר הוענק ליעל אלבז זר פרחים !