newsletter-July-2021
PDF הדפסה דואל

דיוור יולי2021

מנהל חדש ליחידת ה-U.S (על קול) באגף נשים ויולדות בבי"ח לניאדו
Dr Duvdevani

ד"ר ניר דובדבני מונה לאחרונה לעמוד בראש יחידת האולטרה סאונד בבי"ח לניאדו,  המבצעת בדיקות מגוונות במהלך ההריון. ד"ר דובדבני הינו מומחה בעל שם בתחומו, בוגר האוני' העברית בירושלים, ביצע התמחות במרכז הרפואי שיבא, תת התמחות ברפואת העובר באנגליה בהנחיית פרופ' קיפרוס ניקולאידס -  ממובילי רפואת העובר בעולם. ד"ר דובדבני מביא איתו לתפקיד נסיון רב של אלפי בדיקות סקר שונות, המבוצעות במהלך ההריון כדוגמת סקירת מערכות, התערבות תוך רחמית, בדיקות עוברים שונות ועוד. "פגשתי פה צוות רפואי יוצא דופן , צוות שידע במהלך השנים לייצר מוניטין של אגף המשלב מקצוענות ברמה גבוהה, לצד יחס אישי ומענה לבקשות היולדת וההריונית. כמי שגדל במרכזים רפואיים גדולים בישראל ובחו"ל, אני מעונין להביא למרכז רפואי בהיקף כמו לניאדו רפואה מקצועית, טכנולוגית ומתקדמת . יחידת האולטרה סאונד תבצע מגוון רחב של בדיקות ותשדרג את השירות הניתן כיום" אומר ד"ר דובדבני.
מר נדב חן, מנכ"ל לניאדו בירך את ד"ר דובדבני על הצטרפותו לצוות הבכיר באגף נשים ויולדות ואמר "אנחנו ממשיכים לגייס צוות רופאים מקצועי מהשורה הראשונה יחד עם השקתם של שנים עשר חדרי הלידה החדשים, צוות שיחד עם הצוות האיכותי הקיים שלנו -  יצעיד בעזרת ה', את אגף נשים ויולדות לעד שנים רבות של עשייה מקצועית ומסורה לקהל היולדות המגיעות אלינו מכל רחבי מדינת ישראל".


שירות רפואי חדש לילדי נתניה והשרון מרפאת אנדוקרינולוגיה לילדים נפתחת בבי"ח לניאדו
Dr Maor Liberzon-2

ד"ר מאור ליבזון, מחמחה ברפואת ילדים ובאנדוקרינולוגית ילדים  ילדים, הצטרף לאחרונה לצוות אגף ילדים בבי"ח לניאדו. ד"ר ליבזון, ביצע את ההתמחות בבי"ח ברזילי ותת התמחות בבי"ח אסף הרופא.  במקביל לעבודתו בבי"ח לניאדו מנהל ד"ר ליבזון את אחד המוקדים הגדולים בארץ לרפואה דחופה מטעם קופ"ח כללית בראשון לציון. ד"ר ליבזון יעמוד בראש מרפאת אנדוקרינולוגיה ילדים במסגרת מערך מרפאות החוץ. המרפאה תטפל במגוון בעיות אנדוקריניות כגון קומה נמוכה, תת פעילות בלוטת התריס ,התבגרות מינית מוקדמת ומאוחרת הפרעות במשק הסידן וויטמין d השמנה ועוד. כמו כן יבצע ד"ר ליבזון יעוצים לילדים המאושפזים באגף הילדים, בניהולו של ד"ר מיכאל בן אקון.
 "כיליד נתניה, אני שמח לשוב לעיר בה גדלתי ולהעניק טיפול רפואי לילדי העיר והאיזור כולו. קיים מחסור באנדוקרינולוגים לילדים בקהילה ואני בטוח כי פתיחת השירות בנתניה, תקל על מצוקת התורים. אנו נעניק שירות ויעוץ במגוון בעיות אנדוקרינולוגיות כדוגמת בעיות גדילה, בעיות הקשורות לבלוטת התריס, משקל יתר ועוד" אומר ד"ר ליבזון.
מר נדב חן, מנכ"ל לניאדו בירך את ד"ר ליבזון על הצטרפותו לצוות הבכיר באגף הילדים ואמר "אגף הילדים בבי"ח לניאדו עובר בחודשים האחרונים שדרוג משמעותי, גיוס של כח אדם בעל מוניטין והרחבת סל השירותים הרפואיים. הצטרפותו של ד"ר ליבזון לצוות הינה צעד משמעותי נוסף במהלך החשוב הזה"
לקביעת תור למרפאה ניתן להתקשר למספר 098604677 שלוחה 4

 

 

 

מכתב תודה

thanks from the heart
שלום וברכה,
יש אנשים שעובדים בשביל הכסף,
יש אנשים שעובדים בשביל הקריירה,
ויש אנשים שעובדים כי פשוט רוצים לעזור לאחרים!!
ביום חמישי האחרון נדהמתי לגלות עד כמה המשפט האחרון מאפיין את ד"ר בלה קוסינובקי, וד"ר מלחי דר.
קבלנו ביום חמישי אחה"צ מד"ר הדר תוצאות של EEG עבור בנינו בן השנה וחצי, היות והיא לא נוירולוגית ילדים הפנתה אותנו לנוירולוג ילדים משום שהתוצאות לא היו תקינות. בשיחה עם רופא הילדים הורה לנו בדחיפות להתאשפז בשניידר-בית חולים עם נוירולוג ילדים זמין.
כחלק ממשפחת לניאדו לא הייתי מסוגלת לפנות לבית חולים זר, פניתי מייד לד''ר בלה  שתמיד זמינה לעזור לאחרים עם ההרגשה הכי טובה שרק יכולה להיות!! ולא האמנתי עד כמה הכל יסודר על הצד הטוב ביותר!! ד"ר בלה שבקביעות נותנת את השירות והיחס האישי עם כל הסבלנות בכל זמן שיהיה!!! מיוזמתה פנתה לד"ר מלחי דר נוירולוגית ילדים והציעה לה כי תיסע לאסוף אותה מביתה לבית החולים לניאדו לצורך ייעוץ דחוף!  ואכן ביום חמישי בשעה 09:00 בערב לאחר יום עמוס באופן חריג ומפתיע הגיעו לבית החולים עם כל הסבלנות והרוגע כאילו ולא מדובר בשעות חריגות ונתנו לנו שירות מעל ומעבר עד לסוף הטוב ב"ה!!!
אין לנו מילים להודות לצוות המסור!
אשרי בית חולים לניאדו שמחזיק צוות שהמסירות והאכפתיות לא ניפחתים מהמקצועיות!!!
מערכים מאד!
משפחת פ.

 

 הרצאה: רפואה לא סבירה
 

פרחים על שירות מעל ומעבר

flowers July 2021-1זר פרחים על שירות מעל ומעבר הוענק למנהלנית המלר"ד גב' אסטל בשארי.
לאחרונה, הגיעה למלר"ד מטופלת דוברת רוסית בלבד, שנפלה במהלך הליכת בוקר. המטופלת הגיעה ללא כל מלווים, כשהיא מחזיקה בידה כובע ובקבוק מים בלבד.
המטופלת סבלה משבר, גובסה ושוחררה לביתה -  אולם, לא היתה מסוגלת ללכת הביתה, היות ולא היה איתה ארנק וכסף והיא דוברת רוסית בלבד, עם קושי גדול בתקשורת.
אסטל, לא חשבה פעמיים ובמקום לשלוח אותה במונית כשהיא סובלת מכאבים, מוגבלת בתנועה ולא מסוגלת לתקשר בצורה פשוטה ונוחה –
החליטה להסיע אותה ברכבה הפרטי לפתח ביתה, עזרה לה להכנס הביתה ולהתארגן מחדש בעקבות השבר והגבס.
על הגדלת הראש, האמפתיה, המסירות – הוחלט להעניק לה זר פרחים על שירות מעל ומעבר.

 

 

אשפוז ביתי ועתיד הרפואה בקהילה: אנגלה עירוני │ Reboot HealthTalks 2019: Angela Irony