דבר המנכ"ל

דבר המנכ"ל

בי"ח לניאדו הינו בי"ח קהילתי המעניק שירות קליני לכחצי מליון בעיר נתניה ואיזור השרון כולו. אנו אמונים על קיום חזונו של המייסד הדגול , האדמו"ר מצאנז זכר צדיק וקדשו לברכה.
האדמו"ר איבד בשואה את אשתו ואחד עשר ילדיו, נפצע בעצמו ונדר נדר כי אם ינצל מהתופת יקים מרכז רפואי בארץ ישראל – אמר ועשה.
בדברי היסוד אותם ניסח, אנו מוצאים מקור השראה לעשייה אינטנסיבית , מסביב לשעון, למען כל אדם באשר הוא אדם, ללא הבדל דת, גזע ומין.

למרכז רפואי מתקבלים רופאים ועד זיקנה זהו מקום עם תקווה גדולה, עם רצון עז של כל הצוות לעשות את המקסימום עבור כל המטופלים, על ידי שירות רפואי ויעודי מקצועי, מכבד, עם חמלה והרבה אהבה. השאיפה למצוינות מובילה לכל אורך זמן.
צוות המפרט את הרצון שלנו צוות רב מקצועי המורכב מרופאים/ות , אחים/ות וצוות פארא רפואי מגוון רחב. מטרתם היחידה של אנשי ונשות הינה להאריך את תוחלת החיים, לשפר את איכות החיים של המטופל ובע"ה להחזירם בסוף הטיפול לביתם ומשפחתם.

בי"ח לניאדו מתפרס על פני מספר מבנים, בקמפוס המכיל מספר אלפי מ"ר. אנו עמלים מדי יום בהרחבת שירותים קליניים, פתיחת יחידות ומחלקות חדשות, גיוס כח אדם איכותי ובעל מוני ורכש ציוד ומכשור רפואי מתקדם. אנו מקיימים שיתופי פעולה עם מרכזים רפואיים שונים, בארץ ובעולם – למען רווחתם ובריאותם של המטופלים הבאים בשערינו.

בבית החולים מועסקים מעל ל-2200 עובדים בשרות מחלקות ויחידות שונות, המציעות מעט טיפול ברמה גבוהה במגוון רחב מאד של תחומים. הצוות מתאפיין כבעל גישה טיפולית הומנית, הרואה את המטופל/ת במרכז. אנו מאמינים כי מצב רוחם של המטופלים  משפיע על החלמתם, ורואים בשיפור המצב הרגשי מנטלי חלק  מהעשייה והטיפול שלנו.
העלייה המתמדת בכמות הפניות לקבלת טיפול רפואי בבי"ח לניאדו מעידה על האמון הרב שרוכשים תושבי נתניה ואיזור השרון לעשייה הקלינית, הסיעודית והפארא רפואית המתקיימת בין כתלי בית החולים.
העלייה הזו נמדדת גם בביקורות של גורמים חיצוניים. דוחו"ת רבים של משרד הבריאות וגורמים נוספים מעידים על מדדי איכות קליניים בעלי ציונים גבוהים וכן על מדדי חוית המטופל בהם אנו מצטיינים.

בראייה צופה פני עתיד, אנו מתאימים לעצמנו לצרכי אוכלסיית העיר נתניה ואיזור השרון ובעיקר לגידול הדמוגרפי.

• בניית מחלקה לרפואה דחופה חדשה ומוגנת

• בניית מגדל אשפוז שיכיל בתוכו, בעז"ה, את כלל המחלקות האישפוזיות

• שטחי לוגיסטיקה ועוד

אנו עוסקים בפיתוח ושדרוג, הן בהיבט התכנוני, הן בהיבט של גיוס המשאבים הרלוונטיים והן בהיבט של כח האדם.
אני מזמין אתכם לגלוש באתר, ולהרשם ממקצועיות העבודה הקלינית, איכות והמתקנים.

מאחל לכלל הבאים בשערינו, מטופלים/ות בני ובנות משפחה
בריאות איתנה ושלמה !
נדב חן מנכ"ל בית החולים לניאדו