מרפאות ומכונים קבע תור לבדיקה / מכון התמצאות בלניאדו צור איתנו קשר
מלר"ד ילדים
תפריט

טלפון :09-8609304

אגף מערבי, בניין ילדים, קומת כניסה

ד"ר חגית פורן פלדמן – מנהלת המחלקה.

רחל בר לביא – אחות אחראית.

צוות רפואי בכיר
מנהלת המחלקה לרפואה דחופה – ילדים (מיון ילדים)
אחות אחראית מלר"ד ילדים
אודות המחלקה

המחלקה לרפואה דחופה לילדים בבית חולים לניאדו מעניקה טיפול רפואי 24 שעות ביממה 365 ימים בשנה לילדים מגיל לידה ועד 18 שנים.  בראש ובראשונה מטפלים במחלקה במצבים מסכני חיים המצריכים ייצוב וטיפול רפואי. בנוסף, מעניקים טיפול סבלני עם חיוך לכל מטופל הפונה למיון ממחלות ילדים, הרעלות, מצבי חירום רפואיים מורכבים ועד לטראומה מורכבת.

צוות המיון מורכב מרופאות ורופאים, אחיות, כוח עזר ומזכירות המוכשרים לעבודה עם ילדים ובני משפחותיהם במצבי לחץ ועומס. דגש ניתן לטיפול ידידותי לילדים עם מינימום כאב בסיוע טיפול מתקדם בסדציה ואמצעים נגד כאב שאינם פרמקולוגיים.

למלר"ד פונים בשנה כ16,000 ילדים מנתניה וכל אזור השרון.  אנו מודעים כי הפניה למלר"ד לילד ולבני משפחתו מהווים נקודה של חשש ודאגה ועל כן משתדלים לתת את הטיפול היעיל והמהיר עם שימת לב למצב רוחו של הילד, שימוש בשיחה בגובה העיניים והפעלות מותאמות גיל למשך זמן השהייה במיון.

הרופאים במחלקה נעזרים במכון הרנטגן בבדיקות דימות מתקדמות, ביעוצים מהדיספלינות השונות לצורך טיפול מיטבי בפונים. כמו כן מבוצעות בדיקות הדמיה באולטראסאונד POCUS  ליד מיטת החולה ע"י רופאי רפואה דחופה המוכשרים לכך.

כל חולה נבדק מיד על ידי אחות אשר קובעת את דחיפות הטיפול. תהליך זה כולל התרשמות קלינית ראשונית ומדידת סימנים חיוניים. נהלי עבודת הצוות ביחידה נועדו לייעל ולקצר ככל האפשר את זמן ההמתנה לבדיקת רופא.

בהמשך החולה יבדק ע"י רופא אשר יחליט על המשך הברור הנדרש והטיפול. בסוף הביקור יקבע המשך טיפול במסגרת הקהילה או באשפוז במחלקת הילדים בהתאם לתוצאות הבדיקות ושיחה עם המשפחה.

© כל הזכויות שמורות לבית חולים לניאדו 2023
SEO COMPANY WEBSITE BY