לניאדו בצמיחה ותנופה
PDF הדפסה דואל

בכירי המשק והכלכלה הישראלית בביתו של האדמו"ר מצאנז באירוע פורום עסקי של בית החולים לניאדו  תחת הכותרת "לניאדו בצמיחה ותנופה"
laniado is growing
אירוע פורום עסקי של בית החולים לניאדו בנתניה התקיים במעונו הפרטי של מנהיג חסידות צאנז ונשיאו של בית החולים לניאדו בנתניה, האדמו"ר רבי צבי אלימלך הלברשטאם. אנשי עסקים, עורכי דין, רואי חשבון ומנכלי"ם יחד עם מנכ"ל לניאדו מר נדב חן, הנהלת לניאדו ומנהלי המחלקות בבית החולים התכנסו לשמוע סקירה מקיפה על התמורות והשינויים שהתחוללו בלניאדו בשנה האחרונה – סקירה אותה העביר מנכ"ל לניאדו וכן האזינו להרצאתו של הכלכלן שלמה מעוז בנושא "השפעת מהפכת נשיא ארה"ב דונאלד טראמפ על הכלכלה הישראלית". חלקו המרכזי של האירוע היה נאומו של נשיא בית החולים, האדמו"ר מצאנז שהעלה על נס את אופיו המיוחד של בית החולים, כמוסד הרואה את קדושת חיי האדם כערך עליון ואת אופיו של בית החולים כמקום עבודה המאופיין בסובלנות ואהבת האדם באשר הוא. האדמו"ר מצאנז הינו בנו וממשיך דרכו של מייסד לניאדו רבי יקותיאל יהודה

הלברשטאם שהקים את בית החולים כהגשמת הנדר אותו נדר כשנפצע בימי השואה, בה איבד את אשתו ואחד עשר ילדיו. השתתפו במפגש ז'ק בר מנכ"ל טמפו, איש העסקים אברהם פלוק, עו"ד שלמה רוזנווסר, עו"ד ידידיה לוונטהל, בעלי חברת רייסדור יקי רייסנר, מנכ"ל חברת  MPREST וחתן פרס בטחון ישראל נתן ברק, איש העסקים משה מרציאנו, מנכ"ל ס.ע.ן זהב מאיר נגה, יו"ר מרכנתיל דיסקונט וחבר בכיר בהנהלת דיסקונט יאיר אבידן, איש העסקים שלמה לוינשטין, רו"ח שותף מנהל משרד Delloite משה שוורץ, מנכ"ל TGS  אורן הדר, מנכ"ל אפי קפיטל אפי שקדי, איש העסקים ישי זלמנוביץ', יו"ר איגוד בוני נתניה הקבלן רפי זנזורי  ואיש העסקים מוטי זוננפלד. מר מאיר מרק, סמנכ"ל פיתוח משאבים וקשרי חוץ בלניאדו שהנחה את הערב מסר כי "החיבור בין כל המגזרים בחברה הישראלית בא לידי ביטוי בערב הזה בו השתתפו אנשי עסקים מכל המגזרים, באירוע בביתו של מנהיג קהילה חסידית-חרדית גדולה, המפעילה בית חולים ציבורי ומשרת כחצי מליון תושבי נתניה והשרון"